بانک پایان نامه

در این قسمت شما میتوانید پایان نامه های متعددی را در رشته های مختلف مشاهده کنید و امکان خرید پایان نامه نیز برای شما فراهم شده است. با ورود به رشته مورد نظر خود میتوانید چکیده و فهرست پایان نامه را قبل از خرید مشاهده نمایید.

ورود

بانک تحقیق آماده

بانک تحقیق آماده کلیک پرداز شامل مقالات و تحقیقات مفید و جامعی در زمینه های مختلف میباشد که شما دانش آموزان و دانشجویان عزیز میتوانید این تحقیق ها را مشاهده و فایل آنها را به رایگان دریافت نمایید.

ورود

طراحی و چاپ

کلیه خدمات طراحی و چاپ این موسسه از طریق این بخش انجام خواهد شد. در این قسمت شما میتوانید تعرفه های روز و همینطور نمونه کارهای ما در زمینه های مختلف را مشاهده نمایید. امکان ثبت سفارش آنلاین نیز در این بخش وجود دارد.

به زودی

تبلیغات


تبلیغات اینترنتی:
تبلیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدفگیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد.امروزه حیات شرکت های تجاری در عرصه فعالیت و حفظ موقعیت در بازار پر رقابت امروز به به کاگیری این نوع از تبلیغات وابسته است. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت. تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن ویژگی های خاصی دارد که هر شرکت تجاری باید تبلیغاتی متناسب با نیاز خود انتخاب نماید.

تبلیغات در کلیک پرداز:
سایت کلیک پرداز با توجه به فعالیت در زمینه گرافیک، پایان نامه، مقاله و تحقیق، چاپ و تکثیر و آموزش های کاربردی جایگاه مناسبی جهت تبلیغ برند و کالای شما می باشد.
تعداد جایگاه های تبلیغاتی در کلیک پرداز برخلاف دیگر سایت ها محدود بوده و همین امر علاوه بر بهتر دیده شدن تبلیغات، احتمال کلیک بر روی بنر ها را نیز افزایش می دهد.

راهکار های تبلیغاتی کلیک پرداز:
- تبلیغات درجه یک مناسب برندها و شرکت های بزرگ
- معرفی محصولات و خدمات در قالب یک مطلب در بلاگ سایت، وبلاگ و بخش معرفی های سایت
- تبلیغات درجه دو ویژه سایت ها و فرشگاه های اینترنتی
- تبلیغات متنی

تبلیغات درجه 1 ویژه برند ها و شرکت های بزرگ
این تبلیغات در بهترین نقاط سایت قرار گرفته اند و در اولین نگاه نظر کاربر را جلب می نماید و مکان مناسبی جهت تبلیغ و معرفی نام شرکت، محصول، خدمات می باشد.

کد اندازه بنر (پیکسل) مدت نمایش محل نمایش هزینه (تومان)
افقی 300x130 یک ماه تمام صفحات 20,000
عمودی 300x130 یک ماه تمام صفحات 15,000


سایر پنل های تبلیغاتی
این پنل ها همانگونه که در جدول زیر مشاهده می کنید که در ابتدا تبلیغات درجه دو سایت که همان درج بنر در ادامه مطالب سایت بوده که با توجه به قیمت، مناسب سایت ها و محصولات خود می باشد. در ادامه و با مراجعه به جدول زیر سایر پنل های تبلیغاتی سایت را مشاهده نموده که فراخور سیاست تبلیغاتی خود می توانید از تبلغت فوق نهایت استفاده ببرید.

پنل های تبلیغاتی محل نمایش قیمت (تومان)
بنر 468x60 ( پایین مطالب ) انتهای تمام مطالب سایت تماس بگیرید
معرفي وب سايت در يك پست در صفحه اصلي سايت (1 هفته) صفحه اصلی سایت تماس بگیرید


روال سفارش تبلیغات
پس از انتخاب پلان، کد پلان و لینک مورد نظر خود را به نشانی mohammadi@clickpardaz.ir ارسال کنید، تا موجود بودن پلان تبلیغاتی و تایید لینک به اطلاع شما برسد.
سپس نسبت ارسال مشخصات تبلیغ خود و واریز وجه اقدام می نمایید.

راه ارتباطی
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره، علاوه بر مکاتبه با نشانی mohammadi@clickpardaz.ir شما نیز می توانید در ساعات 10 الی 13 و 17 الی 20 با شماره 08612248168 تماس بگیرید.